Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6] [NewSurvival na Modach] [Unikat] [24/7] [NoPremium&NoWhiteList] LostLands - Żyjemy z pasją do gier!


KAMIKADZEKKS

  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz odp.

    • Nie gram, jednak zagram na pewno!
      33
    • Gram i jest extra!
      7
    • Gra?em na poprzednich i zagram tera!
      3
    • EPICKI !
      5
    • Do dupy!
      19
    • Wszystko okej, jednak co? mo?e na YouTube przyda?oby si? zrobi?
      2
    • Poprawcie par? rzeczy, a ogólnie jest OK
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qqa.png


1. IP: lostlands.gomc.pl
2. Typ: NewSurvival na Modach
3. Sloty: 50
4. Wymagania: Launcher
5. WhiteList: OFF
6. Moby: ON
7. Nether/Kress: ON
8. UpTime: 24/7
9. Lokalizacja: Niemcy
10. Nasza strona WWW: <<cenzura>>

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=IgVTBd3l6y0


 

 

8m9f.png



Download (Link do pobrania) Launchera :

http://www.lostlands.pl/portal/pobieralnia.html

Skan (downloadu) Launchera :

https://www.virustotal.com/pl/file/64b437bfc425769b856b4243beb63087d7fbf643f84c110450c7f08eb488857b/analysis/1373130620/

hqf.png

Na serwerze, będzie wprowadzony autorski plugin systemu Osad. Screen z menu od poziomu użytkownika / moda / admina przedstawiam poniżej :

1372622878-U378864.png

p3cd.png

Właściciele LostLands : KAMIKADZEKKS, MatrixV
Opiekunowie Serwera(Admini) : PolishCherry, agalus, P0tw0rek,
Moderatorzy : akomboo
KidModeratorzy : - aktualnie brak -

Chcesz być z Nami? Złóż podanie jeszcze dziś na Naszym forum!

99xr.png

1. Pełnoletnią, doświadczoną, zorganizowaną z poczuciem humoru i ogarniętą ekipę serwera!
2. Świetną zabawę oraz miłą atmosferę!
3. Niezawodność od 2011r.
4. Świetnie dostosowany Launcher, dzięki któremu możecie czysto u Nas grać!
5. Dobrze dopasowane pluginy pod serwer = zero jakich kolwiek lagów & bugów!
6. Stabilne forum na oprogramowaniu (oryginalnym) Invision Power Board (IPB)
7. Świetny portal informacyjny wraz z... Zresztą sam zobacz!
8. Szybki system newsów!
9. Nowy autorski system banowania!
10. Likwidowanie osób "NEO"
11. Wszystko u Nas jest za FREE!
12. Możliwość kupienia dodatków jak konto VIP, SVIP czy jakieś pakiety!
13. I nie tylko! Wejdź i sam zobacz!

27nv.png

1. Budowniczych
2. KidModeratorów
3. Reklamowiczów
4. Sponsorów
5. WAS!


* Wszystkie podania składamy na Naszym w forum w dziale Aplikacji!
* Pamiętaj jednak, że muszą być zachowane wymagania oraz wzór ustalony przez Support LostLands.
* Brak wymagań lub niedociągnięcia we wzorze być natychmiastowo wyrzucane do Kosza.

eob.png

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam laptop z toporną kartą grafiki procek 2x2.53 GHZ i 4gb ramu z optifine na multicore mam przy 153 modach ~40-50fps :P

Opublikowano

Wszystko powiemy przy starcie, dlatego że wiele modów jest pod "kreską"...



@Ref!
Mamy dla Was coś nowego, czego jeszcze nigdy nie widzieliście!
System Osad!
Plugin działa na trybie pluginu Factions. Jednak po wpisaniu komendy /osada

 

Co najlepsze? Jeżeli ktoś nie ma osady, na chat wyglądasz tak: [brak Osady] [Ranga] Nick :

Jeżeli masz osadę i jesteś jej liderem [Wódz: Nazwa_Osady] [Ranga] Nick :

Jeżeli dołączyłeś do osady [Członek: Nazwa_Osady] [Ranga] Nick :

Jeżeli jesteś jej moderatorem [Oficer: Nazwa_Osady] [Ranga] Nick :

 

Przykład:

1372492314-U378864.png

 

Powiem to tak. Wygląda to wszystko epicko!

Sam nie mogę się doczekać startu.

 

Dużo modów musieliśmy wyrzucić, bo pojawiały nam się bugi oraz crashe. Jednak jak na razie jest ich brak. Czyli zmierzamy w dobrą stronę. Zostało nam dokończenie budowy mapki i startujemy!

 

Dodatkowo! Nowy System Rang !

Przykładowo :

 

VIP -- u Nas Szlachata

SVIP - u Nas Magnat

Właściciel - Manager

Admin Serwera - Opiekun

Opublikowano

Być może dzisiaj otrzymamy autorski launcher napisany w javie, będzie działał on na każdym systemie. Będzie wymagana jedynie java !
Dzisiaj mamy zamiar ustabilizować paczkę modów. Oraz mam osobiste pytanko :). Mamy tworzyć serwer czysto survivalowy z epickimi osadami itp.. czy też dodawać takie mody jak ic2 itp.. tylko według mnie mogą zaśmiecić trochę serwer ze względu na typ serwera i przygotowanej przez nas mapy. Wgraliśmy biomes of plenty oraz highlands. Mapa jaką widzieliście na innych serwerach z modami będzie całkiem inna z powodu zmienienia parametrów drzew. Nie będą teraz niskie jak w minecraft bez modyfikacji... będą teraz dużo wyższe bardziej urealnione na swój sposób. :)

Opublikowano

Lubię się często przyczepiać do błędów w prezentacjach tutaj takowych nie widzę. Prezentacja bardzo schludna i treściwa. Chociaż mogła by być trochę bardziej kolorowa pod kolor grafiki.

 

23 sloty no mam nadzieje ze szybko powiększycie na więcej.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

Wszystko już jest prawie gotowe ;) W next tygodniu prawdopodobnie odpalamy, zostały mniejsze poprawki no i czekamy za autorskim Launcherem napisanym w javie ;)

Opublikowano

Czyli mozliwe ze bedzie jutro? :D

 

Hehehe :D Też bym chciał. Do Piątku na pewno wystartujemy, może szybciej. Jeszcze przed starem będzie prezentacja na YouTube ;)

Opublikowano

To rozumiem ze link dostajemy pierwsi ;D

 

Tak, czekajcie spokojnie. Launcher już mamy, robimy poprawki w javie, przygotowujemy mody, wgrywamy pliki na FTP.

Strona WWW w 100% gotowa. Jednak linku nie podaje, przez regulamin MPC :) -- u mnie na PW można lub na profilu zobaczyć.

 

Może jeszcze do Środy się wyrobimy ;)

 

//Edit

 

Moja Ciężka praca nie poszła na marne!

Oto autorski system Osad, który wprowadza super grę na naszym serwerze :

 

1372622878-U378864.png

Opublikowano

Czekam, czekam, jeśli łaska to napisz chociaż jakich modów możemy się spodziewać(nawet na PW :)), bo nie lubię wyczekiwać kota w worku xD

bipsMal.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...